27 kwietnia 2026 roku uczennica Nela Gotowczyc z klasy 502 reprezentowała naszą szkołę w VI Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza pięknego czytania organizowanym pod patronatem Wojewody Lubuskiego , Kuratora Oświaty i Prezydenta m. Gorzowa Wlkp. Zdobyła tam wyróżnienie! Gratulujemy!!!





