W Małej Sp13 odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, którego celem było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną.
Mistrzami ortografii na poziomie klas II zostali:
I miejsce: Marcel Stępkowski z klasy 203;
II miejsce: Oskar Nowak z klasy 201;
III miejsce: Julia Zarychta z klasy 204.
Mistrzami ortografii na poziomie klas III zostali:
I miejsce: Melania Stieler z klasy 302;
II miejsce: Jakub Rudnicki z klasy 304;
III miejsce: Liliana Jutkiewicz i Ligia Wrotecka z klasy 308.
Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca będą reprezentować szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.
GRATULUJEMY zwycięzcom i wszystkim uczestnikom oraz życzymy powodzenia w dalszym przyswajaniu zasad ortograficznych i interpunkcyjnych.
Organizatorki: Bożena Ćwiertniak i Bożena Karsz
Nagrody w Konkursie ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.







