Szanowni Wychowawcy, Drodzy Uczniowie,
z ogromną radością zwracam się do wszystkich, którzy wzięli udział w IV Ogólnopolskim Happeningu „Przywitaj wiosnę w kolorowych skarpetkach”.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, otwartości i niesamowitej energii tegoroczna edycja wydarzenia była naprawdę wyjątkowa.
Każda wykonana kolorowa skarpetka stała się częścią imponującego „łańcucha dobra”, który pokazał, jak wielką siłę ma wspólne działanie i jak wiele w nas empatii oraz wrażliwości na drugiego człowieka.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Udział tak wielu osób z naszej społeczności szkolnej ma ogromne znaczenie w budowaniu świata opartego na zrozumieniu, akceptacji i życzliwości.
Nasza szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu wraz z informacją
o tegorocznym rekordzie.
W imieniu organizatorów
IV Ogólnopolskiego Happeningu
Małgorzata Poźniak







